Sponsors Sponsors

Arpadis Azelis
Barentz Brenntag
Feedway Caldic
Ecochem International NV Feedway
IMCD Kreglinger Specialities
Manuchar Prayon
Radar Mecker Univar
Trafuco Road Chemie
UNIPEX

Uw logo hier?

Organisation BACD

Commissions

Chairman : Maria Almenar Martin
Secretary General : Jacques Declercq

Commissie Transport-ADR-Logistiek

Responsible: De Wolf Serge

Van Sanden Michel , mvs@caldic.be 
Aerts Inge , inge.aerts@azelis.be 
De Wolf Serge , serge.dewolf@trafuco.be 
Vermeylen Wim , wim.vermeylen@imcd.be 
Wilssens Dries , dries.wilssens@univar.com 
Almenar Martin Maria Jesus , maria.almenar@azelis.com 
Vandorpe Steven , SVandorpe@prayon.be 

Commissie SHE-SAFE

Responsible: Blomme Kurt

Blomme Kurt , kurt.blomme@brenntag.be 
Vermeylen Wim , wim.vermeylen@imcd.be 
Wilssens Dries , dries.wilssens@univar.com 
Almenar Martin Maria Jesus , maria.almenar@azelis.com 
Dirckx Elias , e.dirckx@caldic.be 

Commissie Responsible Care

Responsible: Declercq Jacques

Neefs Ingrid , i.neefs@arpadis.com 
Feys Geert , geert.feys@ingrizo.com 
Radermecker Hubert , info@radermecker-chimie.be 
Berthet Alain , alb@kreglinger.com 
Buffel Hilde , Hilde.Buffel@azelis.be 
Vermeylen Wim , wim.vermeylen@imcd.be 
Wilssens Dries , dries.wilssens@univar.com 
Almenar Martin Maria Jesus , maria.almenar@azelis.com 
Biesemans Niels , n.biesemans@keymac.com 
Verhaegen Margot , mv@ecochem.be 
Haveneers Els , els.haveneers@life-supplies.com 
Moortgat Evy , evy.moortgat@manuchar.com 
Dunlea Paul , paul.dunlea@manuchar.com 
Radisavljevic Milena , milena.radisavljevic@univar.com 
Dirckx Elias , e.dirckx@caldic.be 

Commissie REACH

Responsible: Berthet Alain

Neefs Ingrid , i.neefs@arpadis.com 
Radermecker Hubert , info@radermecker-chimie.be 
Berthet Alain , alb@kreglinger.com 
Buffel Hilde , Hilde.Buffel@azelis.be 
Vermeylen Wim , wim.vermeylen@imcd.be 
Almenar Martin Maria Jesus , maria.almenar@azelis.com 
Verhaegen Margot , mv@ecochem.be 
Radisavljevic Milena , milena.radisavljevic@univar.com 
Brouckaert Emmaly , emmaly.brouckaert@harmonize-it.be 
Dirckx Elias , e.dirckx@caldic.be 

Commissie Communicatie

Responsible: De Coster Wim

Voets Chantal , chantal.voets@life-supplies.com 
De Cannière Christophe , cdc@caldic.be 
De Coster Wim , wim.decoster@imcd.be 
Arnouts Wim , wa@kreglinger.com 

Commissie FOOD - FEED - PHARMA - COSMETICS

Responsible: Vermeylen Wim

Feys Geert , geert.feys@ingrizo.com 
Arnouts Wim , wa@kreglinger.com 
Ingelbert Geert , geert.ingelbert@barentz.be 
Buffel Hilde , Hilde.Buffel@azelis.be 
Gaeremynck Bart , bart.gaeremynck@brenntag.be 
Meersman Arvid , am@caldic.be 
Gillot Alain , AGillot@prayon.com 
Swinnen Steven , Steven.Swinnen@azelis.com 
Vermeylen Wim , wim.vermeylen@imcd.be 
Wilssens Dries , dries.wilssens@univar.com 
Dobbelaere Stefan , stefan.dobbelaere@brenntag.be 
Biesemans Niels , n.biesemans@keymac.com 
Haveneers Els , els.haveneers@life-supplies.com 

Commissie Sociale aangelegenheden

Responsible: De Cannière Christophe

De Cannière Christophe , cdc@caldic.be 
Frys Sylvie , s.frys@keymac.com 
Craeymeersch Chantal , chantal.craeymeersch@brenntag.be