Commissies

Voorzitter: Almenar Martin Maria Jesus
Secretary General : De Coster Wim

Commissie Transport-ADR-Logistiek

Verantwoordelijke: De Wolf Serge

Aerts Inge, inge.aerts@azelis.be Meer info
Almenar Martin Maria Jesus, maria.almenar@azelis.com Meer info
De Wolf Serge, serge.de.wolf@vervaeke.com Meer info
Demeydts Werner, werner.demeydts@azelis.be Meer info
Liekens Paul, Paul.Liekens@odth.be Meer info
Tessens Misja, misja.tessens@life-supplies.com Meer info
Vandorpe Steven, SVandorpe@prayon.com Meer info
Vermeylen Wim, wim.vermeylen@imcd.be Meer info
Vernelen Tim, Tim.Vernelen@tigro.com Meer info
Wilssens Dries, dries.wilssens@univar.com Meer info

Commissie Circulaire Economie

Verantwoordelijke: Almenar Martin Maria Jesus

Almenar Martin Maria Jesus, maria.almenar@azelis.com Meer info
Debaene Mia, mia.debaene@azelis.be Meer info
Vernelen Tim, Tim.Vernelen@tigro.com Meer info

Commissie Responsible Care

Verantwoordelijke: Blomme Kurt

Errouhi Monier, m.errouhi@caldic.be Meer info
Almenar Martin Maria Jesus, maria.almenar@azelis.com Meer info
Anthonisse Arno, a.anthonisse@caldic.nl Meer info
Berthet Alain, alb@kreglinger.com Meer info
Blomme Kurt, kurt.blomme@brenntag.be Meer info
Bonami Luc, luc.bonami@annochemicals.com Meer info
Cheung Mei Kei, MeiKei.Cheung@ecochem.be Meer info
Cnudde Guy, g.cnudde@keymac.com Meer info
Coulon Patrick, patrick.coulon@coulon.be Meer info
Daeseleire Pieter, pieter.daeseleire@ecochem.be Meer info
Dalil Hassan, h.dalil@keymac.com Meer info
Debaene Mia, mia.debaene@azelis.be Meer info
Dunlea Paul, paul.dunlea@manuchar.com Meer info
Feys Geert, geert.feys@ingrizo.com Meer info
Geubels Sander, sgeubels@prayon.com Meer info
Haveneers Els, els.haveneers@life-supplies.com Meer info
Ingelbert Geert, geert.ingelbert@barentz.be Meer info
Marnewick Gillian, gillian.marnewick@manuchar.com Meer info
Merckx Hans, h.merckx@caldic.be Meer info
Moerbeek Erik, erik.moerbeek@bacd.be Meer info
Neefs Ingrid, i.neefs@arpadis.com Meer info
Radermecker Hubert, info@radermecker-chimie.be Meer info
Radisavljevic Milena, milena.radisavljevic@univarsolutions.com Meer info
Stokkaer Ines, ines.stokkaer@trafuco.be Meer info
Talboom Christiane , ctalboom@prayon.com Meer info
Valkenborgh Astrid, qshe-be@oqema.com Meer info
van de Roye Els, els.vanderoye@manuchar.com Meer info
van der Sanden Wouter, wouter.vandersanden@ravago.com Meer info
Verhaegen Margot, mv@ecochem.be Meer info
Vernelen Tim, Tim.Vernelen@tigro.com Meer info
Wilssens Dries, dries.wilssens@univar.com Meer info

Commissie REACH

Verantwoordelijke: Berthet Alain

Almenar Martin Maria Jesus, maria.almenar@azelis.com Meer info
Berthet Alain, alb@kreglinger.com Meer info
Dalil Hassan, h.dalil@keymac.com Meer info
Neefs Ingrid, i.neefs@arpadis.com Meer info
Radermecker Hubert, info@radermecker-chimie.be Meer info
Radisavljevic Milena, milena.radisavljevic@univarsolutions.com Meer info
Verhaegen Margot, mv@ecochem.be Meer info
Vermeylen Wim, wim.vermeylen@imcd.be Meer info
Vernelen Tim, Tim.Vernelen@tigro.com Meer info

Commissie Communicatie

Verantwoordelijke: De Coster Wim

Arnouts Wim, wa@kreglinger.com Meer info
De Cannière Christophe, cdc@caldic.com Meer info
De Coster Wim, Wim.DeCoster@bacd.be Meer info
Voets Chantal, chantal.voets@life-supplies.com Meer info

Commissie LIFE SCIENCES (Food-Feed-Pharma-Cosmetics-Biocides)

Verantwoordelijke: Vermeylen Wim

Arnouts Wim, wa@kreglinger.com Meer info
Feys Geert, geert.feys@ingrizo.com Meer info
Gaeremynck Bart, bart.gaeremynck@brenntag.be Meer info
Gillot Alain, AGillot@prayon.com Meer info
Haveneers Els, els.haveneers@life-supplies.com Meer info
Hellinckx Evy , Evy.hellinckx@azelis.com Meer info
Meersman Arvid, am@caldic.be Meer info
Vermeylen Wim, wim.vermeylen@imcd.be Meer info
Wilssens Dries, dries.wilssens@univar.com Meer info

Commissie Sociale aangelegenheden

Verantwoordelijke: De Cannière Christophe

Craeymeersch Chantal, chantal.craeymeersch@brenntag.be Meer info
De Cannière Christophe, cdc@caldic.com Meer info
Frys Sylvie, s.frys@keymac.com Meer info