français   english

Organisatie

Raad van Bestuur

DirectorArnouts WimKREGLINGER EUROPE N.V.
Director Callewaert ChristophePRAYON BENELUX N.V.
DirectorClaeys PierreBRENNTAG N.V.
President De Cannière ChristopheCALDIC BELGIUM N.V.
DirectorDe Coster WimIMCD BENELUX N.V.
Laurent AnilRAVAGO CHEMICALS N.V.
Director TreasurerRadermecker HubertRADERMECKER CHIMIE S.P.R.L.
DirectorSwinnen StevenAZELIS BENELUX N.V.
Vice PresidentVoets ChantalLife SUPPLIES NV

Commissies

Voorzitter : Maria Almenar Martin
Secretary General : Jan De Groote

Commissie Transport-ADR-Logistiek

Verantwoordelijke: De Wolf Serge

Aerts Inge, inge.aerts@azelis.be
Almenar Martin Maria Jesus, maria.almenar@azelis.com
De Wolf Serge, serge.dewolf@trafuco.be
Vandorpe Steven, SVandorpe@prayon.com
Vermeylen Wim, wim.vermeylen@imcd.be
Wilssens Dries, dries.wilssens@univar.com

Commissie Circulaire Economie

Verantwoordelijke: Almenar Martin Maria Jesus

Almenar Martin Maria Jesus, maria.almenar@azelis.com

Commissie Responsible Care

Verantwoordelijke: Blomme Kurt

Almenar Martin Maria Jesus, maria.almenar@azelis.com
Berthet Alain, alb@kreglinger.com
Biesemans Niels, n.biesemans@keymac.com
Dirckx Elias, e.dirckx@caldic.be
Dunlea Paul, paul.dunlea@manuchar.com
Feys Geert, geert.feys@ingrizo.com
Geubels Sander, sgeubels@prayon.com
Haveneers Els, els.haveneers@life-supplies.com
Merckx Hans, h.merckx@caldic.be
Moortgat Evy, evy.moortgat@manuchar.com
Neefs Ingrid, i.neefs@arpadis.com
Radermecker Hubert, info@radermecker-chimie.be
Radisavljevic Milena, milena.radisavljevic@univar.com
Verhaegen Margot, mv@ecochem.be
Wilssens Dries, dries.wilssens@univar.com

Commissie REACH

Verantwoordelijke: Berthet Alain

Almenar Martin Maria Jesus, maria.almenar@azelis.com
Berthet Alain, alb@kreglinger.com
Dirckx Elias, e.dirckx@caldic.be
Neefs Ingrid, i.neefs@arpadis.com
Radermecker Hubert, info@radermecker-chimie.be
Radisavljevic Milena, milena.radisavljevic@univar.com
Verhaegen Margot, mv@ecochem.be
Vermeylen Wim, wim.vermeylen@imcd.be

Commissie Communicatie

Verantwoordelijke: De Coster Wim

Arnouts Wim, wa@kreglinger.com
De Cannière Christophe, cdc@caldic.be
De Coster Wim, wim.decoster@imcd.be
Voets Chantal, chantal.voets@life-supplies.com

Commissie FOOD - FEED - PHARMA - COSMETICS

Verantwoordelijke: Vermeylen Wim

Arnouts Wim, wa@kreglinger.com
Biesemans Niels, n.biesemans@keymac.com
Feys Geert, geert.feys@ingrizo.com
Gaeremynck Bart, bart.gaeremynck@brenntag.be
Gillot Alain, AGillot@prayon.com
Haveneers Els, els.haveneers@life-supplies.com
Ingelbert Geert, geert.ingelbert@barentz.be
Meersman Arvid, am@caldic.be
Swinnen Steven, Steven.Swinnen@azelis.com
Vermeylen Wim, wim.vermeylen@imcd.be
Wilssens Dries, dries.wilssens@univar.com

Commissie Sociale aangelegenheden

Verantwoordelijke: De Cannière Christophe

Craeymeersch Chantal, chantal.craeymeersch@brenntag.be
De Cannière Christophe, cdc@caldic.be
Frys Sylvie, s.frys@keymac.com

De website van BACD maakt gebruik van cookies.    Meer info   AANVAARDEN